Přeji Vám hezký a dobrý den,

ať již jste zavítali na můj realitní blog náhodou nebo to bylo Vaším cílem.

Jmenuji se Jitka, je mi 45 let a mám dvě děti, syna Michaela (6) a dceru Terezu (18). Všichni máme rádi přírodu, zvířata, houbaření, výlety a hlavně koně.

Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Orlové s maturitou, obor Všeobecná ekonomika. I když mám logické myšlení, používám selský rozum a čísla byla má pýcha, ale zvířata mě lákala více. Proto jsem po škole využila příležitost, díky které jsem poznala okolní svět, a nastoupila jsem k Národnímu cirkusu originál Berousek jako ošetřovatel a řidič.

Od roku 2006 bydlím v Ostravě a věnuji se realitám, financím, účetnictví a poradenstvím. Neustále se vzdělávám a učím. Kurz Milionový makléř 2019 a 2020 mi dal mnoho nových informací, rad, nápadů a zkušeností, které byly velmi přínosné a já je mohu používat pro svou práci.

Práce v realitách je pro mě zároveň i koníčkem. Fascinují mě moderní technologie, jejichž prostřednictvím nabízím prodávané nemovitosti. A protože mým koníčkem zůstalo i cestování, ráda jezdím po kraji, a pokud to mohu spojit s mou prací, velmi si to užívám, a nejen já, ale i můj malý.

Specializuji se především na své okolí, tj. Ostravu, ale krásy přírody mě táhnou i do vzdálenějších míst. Každá nemovitost je unikátní a originální, a proto každé z nich věnuji veškerou svou pozornost a individualitu při prezentaci.

Vím, že je zde hodně lidí, kteří mají v těchto oblastech nějaký problém a neví si s ním rady. A od toho jsem tady JÁ, ráda Vám pomohu.

Domluvíme si schůzku ještě dnes.

Těším se na Vás Biernatová  Jitka

Jak pracuji a prezentuji nemovitosti? Ukázky máte zde