Chcete-li si pronajmou byt měli by jste počítat s tím, že budete muset hradit nájemné a s tím společně mít poplatky spojené s užíváním bytu. To může a většinou i obsahuje:

Jednoho dne mi zatelefonovala paní Marie, která se mnou chtěla probrat ocenění jejich domu a možná i jeho prodej. Vzala jsem si adresu a domluvily jsme se, že se zastavím podívat na dům hned zítra, že budu mít cestu kolem.

Index dostupnosti bytů: Číslo po dlouhé době kleslo
P=1,85 - tedy od loňského března dostupnost v celé zemi poklesla o více než 85 procent.Nejpříznivější hodnotu vykazuje v současnosti v Praze, kde se index minulý týden dostal na úroveň 1,526. Dostupnost bytů se tady ve srovnání s loňským březnem zhoršila nejméně (o zhruba 52,5 procenta).
Druhé...

Poslední dva pandemické roky by většina byznysmenů nejraději vymazala.

Ruská centrální banka zvýšila základní úrokovou sazbu na 20 procent z dosavadních 9,5 procenta. Reaguje tak na riziko devalvace rublu a vyšší inflace. Banka to oznámila v dnešním sdělení. Spolu s ministerstvem financí také nařídila firmám zaměřeným na vývoz, aby vzhledem k propadu kurzu rublu na nové minimum prodaly 80 procent svých příjmů v cizích...

Nový stavební zákon schválený minulou Sněmovnou má platit od ledna 2023 a revolučním způsobem zrychlit schvalování staveb.

Záplavové území je oblast, která je během přirozené povodně zatopena vodou. Území určuje vodoprávní úřad. Možná jste objevili krásný pozemek u vody. Postavit si na něm dům a dívat se na vodní plochu může být krásným snem.

Pády dodavatelů energií ještě více vynesly na světlo neblahou skutečnost. Zdražování energií se nelze vyhnout. Cena primární suroviny na burze vzrostla o desítky procent, do peněženky budou muset hlouběji sáhnout domácnosti i podniky.